AGRO-EKO

Serwis

Uzupełnieniem naszej bogatej oferty handlowej jest profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas maszyn rolniczych. Firma AGRO-EKO gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki i maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów. W razie awarii pracownicy biura serwisu umówią wizytę mechanika, a także doradzą w jaki sposób poradzić sobie z występującymi problemami.

Posiadamy bogato wyposażony warsztat przystosowany do przeprowadzania wszelkich napraw i remontów.

Nasz dział serwisu zatrudnia dobrze wyszkolonych i doświadczonych mechaników, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje podczas szkoleń organizowanych każdego roku przez producentów sprzętu. Mechanicy dysponując samochodami serwisowymi wyposażonymi w niezbędne narzędzia są przygotowani do wykonywania napraw w gospodarstwie Klienta oraz w miejscu postoju maszyny wskazanym przez klienta w zależności od rodzaju zlecenia. Nasz zespół pracowników gwarantuje wysoką jakość usług jak również terminowość ich wykonania.

Obsługujemy Klientów w zakresie:

  • napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • remontów maszyn, urządzeń i podzespołów
  • wycen i weryfikacji stanu technicznego
  • napraw automatyki, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej
  • napraw układów klimatyzacji
  • doboru środków smarnych

Kontakt:


Formularz kontaktowy:


W przypadku zapytań o serwis prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości dokładny opis usterki, markę, typ i nr seryjny maszyny. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy o dokładne uzupełnienie formularza.