Maszyny rolnicze, części rolnicze - AGRO-EKO KIETRZ

AGRO-EKO

MUSTANG

Ładowarki przegubowe Mustang dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzają się w każdej pracy, zarówno w rolnictwie jak i przemyśle. Wszechstronne i kompaktowe, charakteryzują się ogromna łatwością manewrowania nawet w ciasnych przestrzeniach. Dzięki 45 stopniowej, przegubowej konstrukcji, maszyny te minimalnie niszczą podłoże, nawet to najbardziej delikatne. Ładowarki przegubowe są budowane z taką samą starannością jak miniładowarki. Charakteryzują się łatwością manewrowania, dużym udźwigiem i uniwersalnością.

Łatwość manewrowania

Dzięki kątowi skrętu wielkości 45 stopni maszyna bez problemu daje sobie rade w ciasnych pomieszczeniach, gdzie inni nie maja szans. Zgodny promień skrętu oznacza, ze koła tylnie podążają torem kół przednich.

Duży udźwig

Ładowarki przegubowe Mustang maja kompaktowy rozmiar, ale nie dotyczy to mocy. Udźwig do 1161 kg w modelu 506 zapewnia doskonała prace z ciężkim ładunkiem w ciasnych pomieszczeniach i na delikatnych powierzchniach.

Uniwersalność

Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania osprzętów, do Maszyn mustang pasuje większość osprzętów produkowanych do miniładowarek.

Precyzyjny ruch

Pedał wonej jazdy pozwala operatorowi dostosować prędkość jazdy przy zachowaniu stałej prędkości obrotów silnika. Pozwala to na precyzyjna kontrole osprzętu.

Utrzymanie trakcji

Hydrauliczna blokada mechanizmu różnicowego osi w modelu 306, 406 i 506 przekazuje w stu procentach moc z koła poślizgowego. Mechanizm róznicowy 106 i 206 zapewnia ograniczenie poślizgu.

Mocna hydraulika

Praca hydrauliki do 56.8 L/min napędzająca prace osprzętów, zwiększa uniwersalność i wydajność.

Cykle pracy

Twoje codzienne zdania z krótkimi cyklami. Szybki załadunek, podnoszenie, opuszczanie pozwalają na oszczędność czasu. Opcja dwóch prędkości w 306, 406, i 506 z prędkością jazdy do 20 km/h podnosi wydajność.

Joystick multifunkcyjny

Kontrola ramienia, łyżki i pomocniczych funkcji hydraulicznych, oraz kontrola przepływu. Kierunek jazdy, mechanizm różnicowy, prędkość - wszystko jest aktywowane poprzez wciśniecie przycisku lub przesuniecie dźwigni.

Dostęp serwisowy

Dzięki dużej pokrywie maski silnika dostęp do niego jest bardzo wygodny tak jak do płynu chłodniczego i oleju hydraulicznego. A uchylna, wspierana gazowymi siłownikami kabina, pozwala na łatwy dostęp do hydrauliki i akumulatora.

Doskonała przyczepność

Dzięki wahliwej ramie, 10 stopni w obu kierunkach, maszyna pewnie trzyma sięn podłoża. Nawet na nierównym terenie kola pozostają w kontakcie z podłożem.

Mocny silnik

Silnik diesel Yanmar spełnia wszystkie normy i zapewnia doskonała prace z różnymi akcesoriami i w różnych warunkach.

Inteligentny design

Dzięki doskonałej ochronie przewodów hydraulicznych, są one bezpieczne w momencie podnoszenia ramienia na pełna wysokość.

Biuro:

Piotr Mazurek
Dyrektor handlowy

tel. kom. +48 606 991 127
p.mazurek@agro-eko.com.pl

Dariusz Kamiński
Kierownik sprzedaży i marketingu

tel. kom. +48 662 051 667
d.kaminski@agro-eko.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Sławomir Fałat (woj. dolnośląskie i opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 602 684 517
s.falat@agro-eko.com.pl

Łukasz Dembski (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 883 310 000
l.dembski@agro-eko.com.pl

Mariusz Janczak (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 117 917
m.janczak@agro-eko.com.pl

Wacław Barański (woj. śląskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 501 521
w.baranski@agro-eko.com.pl

Damian Małoszewski (oddział Żerkowice)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 502 426
d.maloszewski@agro-eko.com.pl

Roland Szulc (oddział Sieraków)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 795 525 373
r.szulc@agro-eko.com.pl

W przypadku zapytań o cenę maszyny prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny, a także interesujące wyposażenie dodatkowe. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy w treści wiadomości wpisać nr telefonu kontaktowego.