Maszyny rolnicze, części rolnicze - AGRO-EKO KIETRZ

AGRO-EKO

MANITOU

Grupa Manitou jest rozpoznawalna na całym świecie jako jeden z wiodących producentów ładowarek marek MANITOU, MUSTANG i GEHL. Marki Grupy - MANITOU, GEHL i MUSTANG – dostarczają uniwersalne nośniki osprzętu dla branży rolniczej, budowlanej i komunalnej oraz przemysłu i logistyki. Szeroka gama rozwiązań Grupy MANITOU to przekrój zróżnicowanych maszyn i osprzętów, od popularnych i uniwersalnych, po indywidualne, najbardziej wymagające aplikacje.

W Polsce marka MANITOU to jeden z wiodących producentów ladowarek teleskopowych dla rolnictwa. Blisko 50-letnie doświadczenie MANITOU w produkcji urządzeń dla rolnictwa sprawiło, że telehandlery MANITOU uznawane są za maszyny trwałe i solidne i o dopracowanej konstrukcji.

Ładowarki teleskopowe - Seria MLT

MANITOU serii MLT to maszyny dedykowane w stu procentach rolnictwu. Przeznaczone są do ciężkich zastosowań w bardzo trudnych warunkach i pod długotrwałym obciążeniem.

Cechuje je przede wszystkim łatwość obsługi, wysoka sprawność i wydajność. Nasi specjaliści będą pomocni przy wyborze odpowiedniego urządzenia MANITOU tak, aby w pełni dostosować go do specyfiki wykonywanych prac.

MLT 625

Model Manitou MLT625 dedykowany jest dla rolnictwa. Z uwagi na większy rozmiar kół oraz niezbędne złącza wymagane do pracy z przyczepą maszyna ta staje się w pełni uniwersalna w zastosowaniach rolniczych. Ze względu na niewielkie rozmiary dobrze sprawdza się w wąskich pomieszczeniach, gdzie liczy się zwrotność oraz kompaktowe rozmiary. Dzięki linii hydraulicznej na wysięgniku możliwe jest wyposażenie maszyny w różnego rodzaju osprzęty, w tym m.in. łyżki do podawania paszy lub skrawania kiszonki.

MLT 629

Model MLT629 to mała, kompaktowa propozycja Manitou z dużym potencjałem. Mocny, nowoczesny silnik, umieszczony z tyłu maszyny pozwala na bardzo szybką prace maszyny. Duże możliwości konfiguracji maszyny pozwalają każdemu użytkownikowi znaleźć maszynę „uszytą” na miarę jego potrzeb. Producent przewidział dwie szerokości maszyny i aż trzy możliwe wysokości kabiny operatora zależnie od warunków pracy. Bogate wyposażenie oraz komfortowa kabina operatora w połączeniu z prostotą obsługi za pomocą wielofunkcyjnego joysticka JSM, sprawiają, że maszyna szybko staje się bardzo wydajnym narzędziem pracy.

MLT 634

Model Manitou MLT 634 jest nową propozycją Manitou w tej gamie maszyn. Ładowarka dedykowana jest dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie niezawodność oraz bardzo dobre osiągi maszyny. Mocny 121 konny silnik zapewnia odpowiednią dawkę mocy, natomiast przekładnia Torque Convertor gwarantuje największą siłę uciągu na kołach w tej klasie maszyn. W aplikacjach rolniczych parametry te są kluczowe.

MLT 635-130PS+

Model MLT 635-130 PS to wielofunkcyjny wózek podnośnikowy, który pomaga w rolniczych pracach transportowych. Wózek ten umożliwia łatwe przenoszenie ładunków o masie do 3,5 t na wysokość do 6,08 m. Przede wszystkim komfort: Maszyna ta posiada całkowicie nową kabinę o prostym dostępie i optymalnej widoczności, wyposażoną w manetkę JSM® (Joystick Switch and Move) w pływającym podłokietniku, w przyciski DSB (Double Switch Buttons) i wyciszenie idealne na długą pracę. Przede wszystkim osiągi: Dzięki silnikowi Deutz o mocy 129 KM i skrzyni biegów Powershift Plus maszyna zapewnia wyjątkowe wyniki. Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, prześwit wynoszący 41 cm oraz system automatycznego czyszczenia chłodnicy są idealnie przystosowane do użytku rolniczego. Przede wszystkim wydajność: Model MLT 635-130 PS+ jest wyposażony w pompę o zmiennym wydatku 150 l/min, w nowe funkcje hydrauliczne oraz centralne punkty smarowania, a także można w nim stosować szeroki asortyment opon (w wyposażeniu standardowym opony rolnicze).

MLT 735

Model Manitou MLT735 to sprawdzona i najbardziej popularna konstrukcja wśród maszyn dedykowanych dla rolnictwa, standardowo wyposażona w złącza niezbędne do pracy z przyczepą. Z uwagi na duży zasięg maszyny oraz spory udźwig maszyna zyskała opinię doskonale sprawdzającej się w aplikacjach rolniczych. Standardowo wyposażona w linię hydrauliczną umożliwia pracę z wszelkiego rodzaju chwytakami do balotów oraz łyżkami hydraulicznymi.

MLT 737-130PS+

Poszukujesz maszyny sprawnej, wydajnej i komfortowej? Model MLT 737-130 PS+ został stworzony dla Ciebie! Jest on przeznaczony do transportu bliskiego w gospodarstwie rolnym. Umożliwia podnoszenie na wysokość do 6,88 m, a jego udźwig wynosi 3,7 t.

  • Przede wszystkim komfort: Maszyna ta posiada całkowicie nową kabinę o prostym dostępie i optymalnej widoczności, wyposażoną w manetkę JSM® (Joystick Switch and Move) w pływającym podłokietniku, w przyciski DSB (Double Switch Buttons) i wyciszenie idealne na długą pracę.
  • Przede wszystkim osiągi: Dzięki silnikowi Deutz o mocy 129 KM i skrzyni biegów Powershift Plus maszyna zapewnia wyjątkowe wyniki. Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, prześwit wynoszący 41 cm oraz system automatycznego czyszczenia chłodnicy są idealnie przystosowane do użytku rolniczego.
  • Przede wszystkim wydajność: Model MLT 737-130 PS+ jest wyposażony w pompę o zmiennym wydatku 150 l/min, w nowe funkcje hydrauliczne oraz centralne punkty smarowania, a także można w nim stosować szeroki asortyment opon (w wyposażeniu standardowym opony rolnicze).

MLT 840

Model Manitou MLT840 to nowa propozycja Manitou w gamie maszyn rolniczych. Maszyna niesie ze sobą wiele nowości oraz ciekawych rozwiązań. Zasięg około 8 metrów oraz udźwig aż 4 ton czynią z niej jedną z najciekawszych propozycji w tej klasie maszyn. Całkowicie przeprojektowana kabina wprowadza szereg udogodnień dla operatora. Nowością jest także dodatkowy tryb jazdy pozwalający na sterowanie maszyną tylko za pomocą tylnej osi skrętnej, co wpływa na jeszcze większą mobilność maszyny. 115 lub 137 konne silniki dostarczają wystarczającej mocy, zadowalając się przy tym mniejszą ilością paliwa. Nowością jest także zastosowanie w standardzie przekładni biegów Powershift z 5-cioma biegami w przód oraz 3-ma w tył. Standardem jest już mnogość osprzętów mogących pracować na maszynie dzięki linii hydraulicznej na wysięgniku maszyny. Model MLT840 dzięki swoim licznym, nowym rozwiązaniom aspiruje do miana flagowego produktu Manitou dedykowanego dla rolnictwa.

MLT 845

Model Manitou MLT 845 to najmocniejsza ładowarka sztywnoramowa dedykowana dla rolnictwa. Mocna konstrukcja czyni z niej idealne rozwiązanie dla najcięższych aplikacji. Potężny udźwig, aż 4,5 tony czyni ją prawdziwym „wołem roboczym”, który sprosta każdemu wyzwaniu. Duża moc silnika, połączona z wydajną hydrauliką tworzy tandem zdolny sprostać najcięższym zadaniom. Maszyna ze względu na swoje potężne parametry robocze znalazła uznanie również w aplikacjach wojskowych.

MLT 1040

MLT 1040 terenowa ładowarka teleskopowa jest idealnym wyborem dla wydajności. Jej imponujące możliwości pozwalają na przeprowadzenie wszystkich prac w gospodarstwach rolnych: karmienie zwierząt, praca przy zbiorach, załadunek i rozładunek materiałów sypkich jaki słomy czy siana. M.in.: producenci mleka, hodowcy żywego inwentarza, hodowcy zbóż, spółdzielnie rolnicze, Ci przedsiębiorcy docenią walory tej maszyn. Więcej niż tylko rozwiązanie do pracy, Manitou oferuje produkt, który zarówno dobrze wygląda i jest wygodny w użyciu: wewnątrz i na zewnątrz został pomysłowo zaprojektowane, aby Cię zadowolić. ŁAdowarka ta korzysta z innowacji poczętych przez naszych inżynierów i projektantów: JSM® *, jednostka sterująca, ECS ** itd. Dzięki temu otrzymujesz większy komfort i wydajność pracy.

Ładowarki teleskopowe - Seria MT

Wymogi czasowe w budownictwie wymuszają użycie maszyn bardzo wydajnych i precyzyjnych, pozwalających przenieść ładunek pewnie i dokładnie dzięki dużej stabilności maszyny w każdym kierunku. Ładowarki serii MT pozwalają na swobodne operowanie ładunkiem w każdych warunkach.

MT 625

Model Manitou MT625 T to występująca w dwóch wersjach wyposażenia najmniejsza z maszyn dostępnych w gamie Manitou. Idealna do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni.Doskonale sprawdza się jako alternatywa dla wózka widłowego na wszelkiego rodzaju składach budowlanych itp. Niezastąpiona maszyna na małym placu budowy dzięki możliwości zastosowania licznego osprzętu m.in. zamiatarki, łyżki ładowarkowej, wideł, żurawia oraz wielu innych osprzętów.

MT 732 / MT 932

Model Manitou MT732 to jedna z najpopularniejszych maszyn w gamie Manitou. Wśród użytkowników wypracowała sobie solidną markę z uwagi na jej niezawodność oraz wszechstronność zastosowania. Idealnie sprawdza się przy załadunku czy pracy z łyżką. Ładowarka teleskopowa Manitou jest niezastąpiona na placu budowy z uwagi na łatwość wymiany osprzętów. Ładowarka teleskopowa Manitou MT732 to prosta i sprawdzona konstrukcja o bardzo dobrych parametrach roboczych.

MT 835

Model MT835 to nowość w palecie maszyn Manitou. Maszyna jest następcą sprawdzonego i cieszącego się uznaniem wśród użytkowników modelu MT732. W porównaniu do swego poprzednika jest to zupełnie nowa jakość. Bardzo bogate wyposażenie standardowe, możliwość wyboru pomiędzy napędem mechanicznym lub hydrostatycznym. Nowoczesny silnik spełniający najnowsze normy emisji spalin, bardzo wydajny układ hydrauliczny, automatyczny hamulec postojowy oraz, co najważniejsze, doskonałe parametry robocze przy niewielkich wymiarach maszyny, sprawiają, że model MT835 już zdobył uznanie w oczach użytkowników i godnie zastępuje swojego poprzednika.

MT 1135 / MT 1335

Maszyny MT1135 oraz MT1335 to kolejne nowości Manitou zaprezentowane przy okazji targów Bauma 2013 w Monachium. Oba te modele a także model MT835 powstają na wspólnej ramie co pozwala usprawnić proces produkcji oraz obsługi serwisowej. Producent przewiduje tutaj bardzo duże możliwości konfiguracji maszyn zależnie od potrzeb użytkownika. Maszyny mogą być wyposażone w nowe „ inteligentne” hydrauliczne podpory, które po rozłożeniu pozostają w obrysie maszyny. W maszynach Manitou, w przeciwieństwie do innych ładowarek, ich rozkładanie przy wsuniętym teleskopie nie jest związane z kątem jego nachylenia, co pozwala podjechać maksymalnie blisko obiektu i zapewnia do niego optymalny dostęp z platformy. Do wyboru użytkownika pozostawiono rodzaj napędu, gdzie wybierać możemy między sprawdzonym napędem mechanicznym a precyzyjnym napędem hydrostatycznym, przy czym ten drugi zarezerwowany został dla maszyn mogących pracować z koszem. Bardzo bogate wyposażenie standardowe oraz nowa kabina operatora ułatwiają codzienną pracę. Nowe, ekonomiczne silniki spełniają najnowsze normy emisji spalin a wydajna hydraulika pozwala sprawnie operować maszyną. Przysłowiową „ kropką nad i ” są takie udogodnienia jak automatyczny hamulec postojowy czy automatyczna blokada tylnej osi podczas pracy z koszem.Biuro:

Piotr Mazurek
Dyrektor handlowy

tel. kom. +48 606 991 127
p.mazurek@agro-eko.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Sławomir Fałat (woj. dolnośląskie i opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 602 684 517
s.falat@agro-eko.com.pl

Łukasz Dembski (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 883 310 000
l.dembski@agro-eko.com.pl

Mariusz Janczak (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 117 917
m.janczak@agro-eko.com.pl

Wacław Barański (woj. śląskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 501 521
w.baranski@agro-eko.com.pl

Damian Małoszewski (oddział Żerkowice)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 502 426
d.maloszewski@agro-eko.com.pl

Roland Szulc (oddział Sieraków)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 795 525 373
r.szulc@agro-eko.com.pl

W przypadku zapytań o cenę maszyny prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny, a także interesujące wyposażenie dodatkowe. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy w treści wiadomości wpisać nr telefonu kontaktowego.