Maszyny rolnicze, części rolnicze - AGRO-EKO KIETRZ

AGRO-EKO

DOMINONI

Przystawki do kukurydzy produkowane od przeszło pięćdziesięciu lat przez włoską firmę DOMINONI są cenionymi przez rolników na całym świecie maszynami do zbioru kukurydzy. Każda przystawka jest dobierana do konkretnego modelu kombajnu zbożowego tak, aby optymalnie pasowała do wymagań i spełniała oczekiwania rolnika. Adaptery do kukurydzy zaskakują cichą pracą łatwością obsługi i wytrzymałością na długie lata użytkowania.

Wszystkie przystawki DOMINONI znakomicie się sprawdziły, zapewniły wysoką wydajność pracujących kombajnów i co najważniejsze, zyskały duże uznanie naszych klientów, którzy decydują się na doposażenie w nie kombajnów. Profil przystawki pozwala na pracę bardzo blisko podłoża gwarantując doskonały zbiór kukurydzy w trudnych warunkach. Każdy model przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno występuje w wersji sztywnej i składanej. Wersja składana jest nieoceniona szczególnie podczas transportu drogowego.

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:

Wałki wciągające o dużej średnicy O 130 łożyskowane z przodu, z możliwością regulacji rozstawu osi, całkowicie hartowane, wykonane z materiału odpornego na zużyci, mogą być 5 żebrowe lub wyposażone w 4 noże wymienne. Płyty regulujące szczeliny robocze mogą być sterowanie elektrycznie lub hydraulicznie z kabiny operatora kombajnu.

Napinacze łańcuchów zbierających maszyny są samoregulujące i samoczyszczące. Mocowanie wymienne (adaptacja) przystosowane do różnych typów kombajnów zbożowych i wymiennych i sieczkarni. Składanie i rozkładanie ramy bezpośrednio z kabiny operatora z funkcją autoblokady.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

ROZDRABNIACZ ŁODYG (opcja) noże obrotowe umieszczone bezpośrednio pod wałkami wciągającymi, dzięki niskiemu ułożeniu pozwalają na równomierną, szybką i czystą pracę z minimalnym zapotrzebowaniem mocy. Rozdrabniacz jest w pełni niezależny od jednostek obrywacza, a koszty eksploatacji są bardzo niskie.

BOCZNE śLIMAKI STOŻKOWE (opcja) niezbędne do zbioru leżącej i połamanej kukurydzy.

WSKAźNIK SZCZELINY (opcja) pozwala na łatwe kontrolowanie otwarcia szczeliny roboczej.

PŁETWA UGNIATAJąCA (opcja) zapobiega uszkodzeniom ogumienia.

SMAROWANIE KąPIELOWE (opcja) łańcuchy napędowe w kąpieli olejowej, centralne smarowanie łańcuchów napędowych w standardzie.

Pliki do pobrania

Biuro:

Piotr Mazurek
Dyrektor handlowy

tel. kom. +48 606 991 127
p.mazurek@agro-eko.com.pl

Dariusz Kamiński
Kierownik sprzedaży i marketingu

tel. kom. +48 662 051 667
d.kaminski@agro-eko.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Sławomir Fałat (woj. dolnośląskie i opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 602 684 517
s.falat@agro-eko.com.pl

Łukasz Dembski (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 883 310 000
l.dembski@agro-eko.com.pl

Mariusz Janczak (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 117 917
m.janczak@agro-eko.com.pl

Wacław Barański (woj. śląskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 501 521
w.baranski@agro-eko.com.pl

Damian Małoszewski (oddział Żerkowice)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 502 426
d.maloszewski@agro-eko.com.pl

Roland Szulc (oddział Sieraków)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 795 525 373
r.szulc@agro-eko.com.pl

W przypadku zapytań o cenę maszyny prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny, a także interesujące wyposażenie dodatkowe. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy w treści wiadomości wpisać nr telefonu kontaktowego.